top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Świetne pokazy psów w polskich cyrkach

Może tego roku w polskich cyrkach nie zobaczymy zbyt dużo zwierząt, ale za to spotkamy wiele naprawdę dobrych, a w zasadzie świetnych, pokazów z udziałem psów. W ramach małego "przekroju" tych numerów, wybraliśmy trzy, które powinniście zobaczyć!


BARBARA & EMIL FORYŚ - artyści już od kilku sezonów prezentują nowo opracowany pokaz psów rasy border colie, który ukazuje braterstwo i silną więź między trenerem a zwierzęciem. Wszystko przebiega w rytm bardzo sympatycznego podkładu muzycznego, jeszcze bardziej podkreślającego przyjazny charakter występu. Jest to niewątpliwie bardzo dobrze opracowane show w którym psy chętnie wykonują poszczególne polecenia. Zdecydowanie warto zobaczyć ten oryginalny pokaz po obejrzeniu którego każdy staje się fanem rasy border colie. W tym roku do zobaczenia w Cyrku Europa.


DUO JEDNORÓG - Wybitny duet z wybitnym numerem. Prezentowany przez nich pokaz psów jest niezwykle lekki, wzięty w spory nawias, bardzo przystępny do przyswojenia przez widza, a same zwierzęta są doskonale ułożone, co owocuje występem miłym dla oka. Nic więc dziwnego, że Swietłana i Grzegorz prezentowali się wraz ze swoimi czworonożnymi pupilami m.in. przed publicznością w Budapeszcie. Spędzili także kilka lat w Cyrku Arena, a tego roku goszczą w Cyrku Fantazja. To kolejny pokaz psów, który nie jest typową tresurą, a bardziej małą rewią na arenie.


DUO SZEIBE - Nie moglibyśmy zapomnieć o Violetcie i Janie Szeibe, którzy już od wielu lat zachwycają publiczność polską i międzynarodową swoim ciepłym i wesołym pokazem psów różnej rasy. W ostatnich latach pojawiły się także border colie. Występy Duetu Szeibe z pieskami zawsze ogląda się z wielką chęcią i uwagą, ponieważ są po prostu jedyne w swoim rodzaju - mają tą iskrę, ten błysk, który sprawia, że występ jest czymś więcej niż tylko wyjściem i wykonaniem poszczególnych tricków. Zdecydowanie bardzo ciekawy i w stu procentach profesjonalny występ, który tego roku można zobaczyć pod namiotem cyrku rodziny Szeibe - "Intersalto".


Mamy nadzieję, że w przyszłych latach tych i podobnych występów nie zabraknie w polskich cyrkach i, że ponownie będziemy mogli zaproponować Wam najciekawsze psie (i nie tylko) numery do zobaczenia.

116 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page