top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

2 lata temu "Korona" zrobiła jeden z najlepszych wyników we współczesnej historii cyrku

Dwa lata temu, w niedzielę 17 marca 2019 podczas występów Cyrku Korona w Siedlce padł jeden z historycznych wyników frekwencyjnych ostatnich lat. Dziś z rozrzewnieniem wspominamy te tłumy, tym bardziej, że dziś chwilowo nie jest to możliwe.


Na dwóch spektaklach zagranych jednego dnia zjawiły się dwa bardzo mocne nadkomplety publiczności. Kolejka do kasy nie miała końca, a namiot dosłownie pękał w szwach. Ludzie siedzieli i stali. Była też znaczna grupa osób, której nie udało się kupić biletów i niestety zostali odesłani z kwitkiem.


Trzeba mieć świadomość, że dwukrotne zapełnienie widowni liczącej grubo ponad 1200 miejsc, bynajmniej nie poprzez 80 % widowni przybyłej z darmowymi biletami, jest w dzisiejszych czasach w każdym państwie ogromnym sukcesem. Oczywiście, w ostatnich latach zdarzały się i takie pobyty podczas których przez dwa weekendowe dni w jednym mieście udawało się zdobyć 3 albo nawet 4 komplety, ale 2 nadkomplety jednego dnia na tak dużej widowni to naprawdę jeden z najlepszych wyników ostatnich lat w Polsce.


Co ciekawe, Cyrk Korona przyjechał do Siedlec rok później, 8 marca 2020 roku i mimo już wtedy rozwiniętej sytuacji z wirusem, cieszył się bardzo dobrą frekwencją pod namiotem na obydwu przedstawieniach.


Mamy nadzieję, że te złote czasy powrócą do nas szybciej niż myślimy i, że będziemy mogli wszyscy razem spotkać się przy cyrkowej arenie, podziwiając popisy klaunów, akrobatów i oczywiście pięknych zwierząt.


146 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page