top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

2. Online Circus Festival: Top 100

Poznaliśmy pełną listę uczestników tegorocznej, drugiej już edycji Online Circus Festival. Poniżej przedstawiamy pełne Top 100 z podziałem na grupy.


| GRUPA A |

Jurorzy | Gia Eradze | Jessica Hentoff | Elisa Van Der Meijden

#089 | Lorenzo Ringenbach (France) | Video Link #032 | Vlada Naraieva (Ukraine) | Video Link #069 | Aidyn Israfilov (Russia/Belarus) | Video Link #086 | Duo Workers (Ukraine) | Video Link #058 | Trio Essence (Ukraine) | Video Link #048 | Duo Artur & Esmira (Ukraine) | Video Link #025 | Stefan Dvorak (Austria) | Video Link #021 | «INDIA» (Russia) | Video Link #046 | Thrills (Russia) | Video Link #090 | Alisa Korol (Ukraine) | Video Link


| GRUPA B |

Jurorzy | Sergey Sakun | Erdeo Pellegrini | Erdene Nergui

#074 | Galina Krylova (Russia) | Video Link #059 | Janine Eggenberger (Switzerland) | Video Link #083 | Afrique Flying Brothers (Ghana) | Video Link #012 | Duo Infinity (Uzbekistan) | Video Link #066 | Two Fathoms (Australia/USA) | Video Link #092 | Tashkenbaevs (Uzbekistan) | Video Link #010 | «Group Handstand» (China) | Video Link #098 | Viktoriia Dziuba (Ukraine) | Video Link #026 | Duo A&J (Ukraine/Bulgaria) | Video Link #076 | Hermanos Acero (Colombia) | Video Link


| GRUPA C |

Jurorzy | Federico Corda | Maxim Nikulin Jr. | Karim Habli

#020 | «Group Pole act» (China) | Video Link #013 | Comic ZiPPO (Ukraine) | Video 1 Video 2 #031 | Kalashnikov Brothers (Russia) | Video Link #064 | Yevhenii Kravchenko (Ukraine) | Video Link #040 | «Cyr on the Head» (China) | Video Link #063 | Mariia Konfektova (Russia) | Video Link #035 | Pepe Jardim (Brazil) | Video 1 Video 2 #072 | Alejandro's Team (Colombia) | Video Link #065 | «Credo» (Russia) | Video Link #097 | «Black Lions» (Ethiopia) | Video Link


| GRUPA D |

Jurorzy | Peter Fekete | Jozsef Richter | Kristian Kristof

#037 | Kojiro Meguro (Japan) | Video Link #028 | Imfera Production (Ukraine) | Video Link #006 | Maverik Niemen (Italia) | Video Link #008 | Stanislav Vysotskyi (Germany) | Video Link #081 | Sergey Choozhoy «Gipsy» (Russia) | Video Link #049 | Sage Macaggi (Italy) | Video Link #087 | Veronica Navas (Peru) | Video Link #029 | Santi Pouchan (Spain) | Video Link #088 | Diego & Elena (Spain) | Video Link #096 | «Almaz» (Kyrgyzstan) | Video Link


| GRUPA E |

Jurorzy | Elena Petrikova | Maria Teresa Chirinos Versace | Roman Chizhov

#047 | Extreme Elements (Romania) | Video Link #073 | Space Elements (Ukraine) | Video Link #067 | Vladimir Ivanov (Belarus) | Video Link #019 | Trio Poselskii (Russia) | Video Link #007 | Mukhamadi Sharifzoda (Tajikistan) | Video Link #042 | Circus Grasia (Russia) | Video Link #002 | Deadly Games (Brazil/Poland) | Video Link #023 | Plotnikov Group (Russia) | Video Link #051 | «Wedding» (Russia) | Video Link #038 | Enkhee Boys (Mongolia) | Video Link


| GRUPA F |

Jurorzy | Genis Matabosch | Mr. Dale Su | Vladimir Shaban

#014 | Duo «The Same» (Russia) | Video Link #001 | Sophelia Skye (UK) | Video Link #039 | Dima Bakhtin (Ukraine) | Video Link #050 | «Head Balance with Benches» (China) | Video Link #034 | Laido Dittmar (Hungary) | Video Link #011 | Steven Carroli (Switzerland) | Video Link #015 | Kevin Richter Troupe (Hungary) | Video Link #041 | Duo Rings (Italy/Argentina) | Video Link #078 | Body Trapeze (Hungary) | Video Link #054 | Dupla Mão na Roda (Brazil) | Video Link


| GRUPA G |

Jurorzy | Jasmine Straga | Sandor Donnert | Sosina Wogayehu

#005 | Marionette’s Dream (Mongolia) | Video Link #075 | Tumpy (Chile) | Video 1 | Video 2 #082 | Sabina & Salma (Egypt) | Video Link #079 | Duo «Feeling» (Ukraine) | Video Link #095 | Duo Des Articulés (France) | Video Link #093 | Duo D&A (USA) | Video Link #018 | Duo Ice (Germany/Ukraine) | Video Link #043 | Sebastian & Kristina (Hungary) | Video Link #056 | Vladimir Omelchenko (Ukraine) | Video Link #077 | Ingvar (Russia) | Video Link


| GRUPA H |

Jurorzy | Adans Peres | Alisher Aliev | Thierry Ferry

#094 | Duo Aurum (Ukraine) | Video Link #003 | Ruban Troupe (Russia) | Video Link #022 | Duo Bravo (Brazil) | Video Link #024 | Nicholas Errani (Italy) | Video Link #036 | Duo Forza (Spain) | Video Link #030 | «Handstand above the Lotus Leaves» (China) | Video Link #099 | «White Flight» (Russia) | Video Link #016 | Ameli Bilyk (Ukraine) | Video Link #045 | Duo Sunrise (Ukraine) | Video Link #084 | Fuye & Hermi (Ethiopia) | Video Link


| GRUPA I |

Jurorzy | Mr. Chen Tao | Robert Bronett | Slava Nusinsky

#071 | Shannon Orfei (Italia) | Video Link #044 | Arte Algo (Spain) | Video Link #053 | Duo Fossett (Hungary) | Video Link #061 | Anna Karmazina (Ukraine) | Video Link #100 | Martinez Brothers (Japan/Colombia) | Video Link #027 | Victor & Ronja (Finland) | Video Link #033 | Butan Diana (Russia) | Video Link #060 | «Water Meteor» (China) | Video Link #068 | Three G (Ukraine) | Video Link #070 | «Acrobats on Tank» (Russia) | Video Link


| GRUPA J |

Jurorzy | Fabio Montico | Pavel Kotov | Peter Dubinsky

#052 | Rustam & FlyingDog (Ukraine) | Video Link #017 | Duo Ivan & Yana (Russia) | Video Link #055 | BasketShow (Russia) | Video Link #080 | Sergey Prichinich (Belarus) | Video Link #009 | Duo Jump’n’Roll (Russia) | Video Link #091 | D&T (Romania) | Video Link #004 | Trio Angelis (Romania) | Video Link #057 | Super Silva Junior (Brazil) | Video Link #062 | Mr.Who (Italia) | Video 1 | Video 2 #085 | Illusionist Bismarck (Venezuela) | Video Link


Tylko trójka uczestników z każdej grupy dostanie się do TOP 30. Ogłoszenie uczestników, którzy wyszli z TOP 100 odbędzie się 8 kwietnia o 18:00.

24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page