top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

30-lecie MNC - wielkie widowisko najwyższej klasy!

Magyar Nemzeti Cirkusz rodziny Richter poinformował dziś o rozpoczęciu jubileuszowej trasy z okazji 30-lecia. Rozpocznie się tydzień później niż zazwyczaj, 21 marca w Budapeszcie i będzie wiodła przez cały kraj z blisko 3-miesięcznym przystankiem nad Balatonem, by zakończyć się 10 listopada ponownie w Budapeszcie.


Trasa na cały sezon 2024 jest dostępna na oficjalnej stronie cyrku. Ruszyła sprzedaż na pierwsze cztery miasta. Poniżej prezentujemy oficjalny plakat nowego spektaklu, który już teraz zapowiada się po prostu wystrzałowo. Najlepsi artyści, prosto z aren w Monte Carlo i Budapeszcie, do tego węgierska tradycja, zwierzęta i włosko - węgierski klaun Christian Folco!


W nowym widowisku nie zabraknie koni ze stajni Węgierskiego Cyrku Narodowego. Będą też papugi przepięknej kobiety, Elise Cussadi, żony Alessia. Elise jest laureatką zeszłorocznej edycji Festiwalu w Monte Carlo i tegorocznego Budapest Circus Festival. Pojawi się też wybitna rosyjska grupa linoskoczków (również prosto z Budapest Circus Festival) Tightroupe Walkers Antik. Jeden z jej członków, Andrei Pogorelov, zaprezentuje bardzo oryginalny solowy pokaz na kole śmierci. Z pewnością nie zabraknie też zwierząt egzotycznych no i oczywiście muzyki na żywo, którą zapewni orkiestra Narodowego Cyrku Węgierskiego. Ceny biletów wstępu niemal nie uległy zmianie w stosunku do roku poprzedniego, także płacąc 55 zł od osoby za miejsce w sektorze dostajemy jeden z najlepszych objazdowych spektakli w sezonie letnim w Europie.


Zarówno plakat jak i program godny zacnego jubileuszu. Gdyby ktokolwiek zastanawiał się, czy iść do cyrku Richterów, rozwiewamy wszelkie wątpliwości - iść bez chwili zwątpienia!


59 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page