top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

70 metrów kwadratowych na kółkach


Na Facebooku pojawiła się oferta sprzedaży przyczepy mieszkalnej, która nas tak bardzo zaciekawiła, że postanowiliśmy podzielić się niż z Wami. Na sprzedaż została wystawiona cyrkowa naczepa, której spokojnie pozazdrościłby niejeden mieszkaniec bloku, a nawet i domu.


Jak zapewnia sprzedawca, domek na kółkach ma 70 metrów kwadratowych, co w przypadku nawet dużych przyczep robi kolosalne wrażenie. Niejednokrotnie przecież mieszkania w blokach mają po 30, 40 metrów kwadratowych. Opłaca się mieszkać w cyrku. ;)


Cena też robi wrażenie, mianowicie 45 000 $, niemniej w tym przypadku ewidentnie jest ona tego warta. Przyczepa wystawiona na sprzedaż ma bowiem 3 pokoje, w tym jedną dużą sypialnię, salon, kuchnię, przedpokój oraz łazienkę. Ma też zbiornik na 1500 litrów wody, klimatyzację i ogrzewanie. Ściany są oczywiście wysuwane. Długość tego campingu, jeżeli można to tak nazwać, to standardowa długość naczepy tira, czyli 13, 6 metra.


Takie cyrkowe domy robią wrażenie. Przedmiot sprzedaży zlokalizowany jest w Hiszpanii, gdyby jednak ktoś był zainteresowany. :D132 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page