top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Aktualizacja: Przesunięty początek sezonu w Polsce


Jeszcze wczoraj informowaliśmy Was, że na ówczesny stan planów, sezon cyrkowy w Polsce rozpocznie się przed Wielkanocą. Dziś mamy kolejny dzień z wysoką liczbą zakażonych i niestety jesteśmy zmuszeni przekazać Wam najnowsze informacje w sprawie tras polskich cyrków.


Rzeczywiście były bardzo poważne plany, a w zasadzie już ustalenia, aby wyjechać w trasy w drugiej połowie marca. Niestety życie po raz kolejny zweryfikowało zamiary właścicieli cyrków. Dyrektorzy po prostu boją się, że za chwilę rząd znów wprowadzi obostrzenia. Nie wiadomo co robić, co planować. Sytuacja zmienia się praktycznie z dnia na dzień. Zatem niestety, ale wygląda na to, że jednak sezon cyrkowy w Polsce rozpocznie się dopiero po Świętach Wielkanocnych mimo, że tak jak przed chwilą pisaliśmy, były już przygotowania do wyjechania w marcu.


Nie będziemy na chwilę obecną podawać konkretnych dat ani konkretnych nazw cyrków, ponieważ jak widzicie, dziś są takie ustalenia, a jutro mogą być zupełnie inne. Przy dobrych wiatrach, jeżeli rząd nie będzie straszył nowymi restrykcjami, ani jeżeli liczby zakażonych nie będą oscylować w okolicach kilkudziesięciu, około 6 - 7 polskich cyrków rozpocznie sezon w okolicach Wielkanocy. Wszystkie najnowsze informacje będziemy Wam przekazywać na bieżąco.

224 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page