top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

"Arena" bez Duetu Claudio. W zastępstwie wybitny polski duet

Od piątku w programie Cyrku Arena nie zobaczymy Duetu Claudio, który wyjechał na kontrakt do Stanów Zjednoczonych. Dyrekcja jednak błyskawicznie znalazła zastępstwo i właśnie dzisiaj w Rzeszowie wybitny polski duet po raz pierwszy wystąpił w tegorocznym programie.


Chodzi o Duet Focus czyli Grzegorza i Agnieszkę Pajewskich w wykonaniu których możemy podziwiać numer hand to hand prezentowany na naprawdę znakomitym poziomie. Artyści występują w pierwszej części widowiska i dziś zrobili potężne wrażenie na mieszkańcach stolicy Podkarpacia - podczas ich występu panowała absolutna cisza, słychać było tylko brawa.


W ramach zastępstwa za drugi numer Duetu Claudio, Dimitri z duetu wrotkarskiego prezentuje akrobacje sześcianem.


Także od tego tygodnia cała załoga Cyrku Arena ma nowe, czerwone koszulki z wyszywanym logiem. Zmiana niby mała, ale w porównaniu do błękitnych koszulek, te nowe prezentują się znacznie lepiej i ładniej. Przygotowywane są także działki do oklejenia nowymi okleinami.


Zdjęcia z premierowego występu Duetu Focus w Cyrku Arena jak i nowych koszulek możecie zobaczyć poniżej. Zdjęcia w większej rozdzielczości znajdziecie oczywiście także w naszej galerii.169 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page