top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

BCF: wszystkie programy na żywo!


Budapest Circus Festival jako pierwszy festiwal cyrkowy na świecie (nie licząc wyjątku z Latiny w 2020) będzie transmitował wszystkie swoje tegoroczne spektakle na żywo! Organizatorzy podkreślają, że to w trosce o tych, którzy nie będą mogli zobaczyć show na żywo.


Przypomnijmy, że wielka impreza rozpoczyna się już w środę, 12 stycznia i potrwa do poniedziałku, 17 stycznia kiedy zostaną rozdane nagrody. Na naszym portalu już jutro rusza festiwalowa strefa ze wszystkimi najważniejszymi informacjami. W tegorocznej edycji węgierskiego Festiwalu wystąpi grubo ponad 100 artystów dosłownie z całego świata, zebranych w trzech różnych spektaklach: A, B i Newcomer. W ostatniej chwili do składu doszedł m.in. rewelacyjny Duet Stauberti z Czech.


Transmisje na żywo będą dostępne na kanale cyrku na YouTube. Linki do tych transmisji będą pojawiały się na facebookowym profilu cyrku bezpośrednio przed kolejnymi pokazami. Wszystkich Was gorąco zapraszamy do śledzenia wyczynów artystów na żywo, gdyż jest to przedsięwzięcie, które zapiera dech w piersiach, a przez niektórych poziom organizowanych przedstawień bywa porównywany do tego w Monte Carlo.

57 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page