top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Blokada cyrkowa także we Włoszech


Nie tylko Niemcy zmagają się z surowymi restrykcjami zabraniającymi jakichkolwiek występów, w tym cyrkowych. Choć Włosi myśleli, że w te święta będą mogli swobodnie występować, to i oni mocno się przeliczyli. Kolejne cyrki anulują swoje zimowe przedstawienia.


Zrobił to już m.in. Rony Roller Circus, który po raz pierwszy od pięciu lat, nie zaprezentuje świątecznego show. W tegorocznym spektaklu miały wystąpić słonie, tygrysy, konie, ekwilibryści, klauni i wielu innych artystów. Wszystko oczywiście ze względu na ponowne obostrzenia w Italii, a warto przypomnieć, że włoskie cyrki jako pierwsze w Europie w marcu przerwały swoje trasy na około 2 tygodnie przed całkowitym zamknięciem rynku dla pozostałych europejskich cyrków.


Zapewne także Cyrkowi Medrano nie będzie dane wystąpienie dla Włochów. Rodzina Casartelli długo czekała w ekscytacji na ten moment, by po dwóch sezonach spędzonych w Grecji wreszcie móc zaprezentować prawdziwe, pełnowartościowe show z udziałem licznej gromadki zwierząt, którą słynna cyrkowa rodzina z Włoch posiada na własność.

29 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page