top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Casselly występuje u... konkurencji


Tego roku rodzina Casselly mająca bezpośrednie związki z rodziną Richter prowadzącą Magyar Nemzeti Cirkusz (małżeństwo Jozsefa i Meryllu) postanowiła nie podróżować z cyrkiem i otworzyć własny rodzinny park safari w którym prezentowane są m.in. słonie należące do rodziny Casselly. Jednak od niedawna Alexia Casselly, żona Rene Casselly, występuje w konkurencyjnym cyrku.


Mowa o Hungaria Nagycirkusz. Alexia prezentuje w nim tresurę kucyków, którą w Magyar Nemzeti Cirkusz zwykł prezentować jej syn, Rene Casselly junior, a którą czasami prowadził także jej mąż, Rene Casselly. Jak widać na Węgrzech nie wyznają zasady "konkurencja ponad wszystko" i po prostu przyjmują oferty występów, zamiast unosić się honorem. Nikt przecież nie występuje charytatywnie, a każde miejsce w którym można zarobić pieniądze i przy okazji zaprezentować swój talent jest dobrym miejscem.

Nie inaczej było w przypadku łączonego pokazu woltyżerki w Cyrku Stołecznym w którym udział wzięły rodziny Richter, Adam i Donnert. Zaledwie kilka miesięcy wcześniej, przed premierą numeru, rodziny Adam i Richter walczyły o widza w Miszkolcu, stojąc w tym mieście w tym samym terminie.


66 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page