top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Cirkus Aleš podał trasę do 20 listopada

Fani Cirkus Aleš znają już jego trasę do końca sezonu. Ostatnie występy będą miały miejsce 20 listopada w Bratysławie, ale wcześniej cyrk odwiedzi osiem innych miast.


Na trasie słynnego cyrku będą jeszcze takie lokalizacje jak Poprad, Martin, czy Nitra w której właśnie gości Cirkus Francesko Jung. "Aleš" odwiedzi również Komarno - miasto słowackie, ale z liczną mniejszością węgierską, graniczące zresztą bezpośrednio z Węgrami. Ponoć, gdy tylko do Komarna przyjeżdżał węgierski cyrk, Węgrzy zarówno ze Słowacji jak i z węgierskich terenów przygranicznych bardzo licznie szli na spektakle. Co ciekawe, trend ten, przynajmniej w przypadku Węgrów, nie ma miejsca, gdy przyjeżdżają cyrki czeskie. Może tym razem będzie inaczej?


Swoje trasy (niemal) do końca sezonu podały też inne wielkie cyrki - m.in. Magyar Nemzeti Cirkusz i Richter Florian Cirkusz. Jedno jest pewne - jesień dla wielu Europejczyków znów będzie bardzo cyrkowa. Jest to też czas w którym cyrki chętnie goszczą w dużych europejskich miastach.


84 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page