top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Cirkus Aleš zbliża się do polskich granic


Jeden z największych i najlepszych cyrków w Europie Środkowej, czesko - słowacki Cirkus Aleš, zbliża się do polskich granic. W tym sezonie artyści odwiedzą wiele miast położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Polski na czym polscy fani mogą tylko skorzystać.


Do 10 kwietnia "Aleš" gra w miejscowości Púchov, ale zaraz po niej przenosi się do Czadcy, która już jest blisko polskich miast takich jak Wisła, Milówka czy Węgierska Górka. Zatem w najbliższych tygodniach to właśnie fani ze Śląska będą mieli blisko do świetnego cyrku rodziny Aleš. Ale spokojnie - w późniejszych miesiącach pojawi się też taka możliwość dla mieszkańców Małopolski i Podkarpacia.


Wszystkich serdecznie zachęcamy do odwiedzin Cirkus Aleš. Zobaczycie w nim 100 % prawdziwego cyrku takiego jaki wszyscy znają sprzed 10, 15, czy 30 lat. "Aleš" naprawdę stoi na wysokim poziomie, a to wszystko, co osiągnęli jego właściciele rzeczywiście robi wrażenie - na palcach jednej, góra dwóch rąk możemy wyliczyć cyrki krajów V4 zaliczające się do tej samej ligi co Cirkus Aleš, dlatego kto ma możliwość, niech jedzie do tego cyrku na fascynujący program 2022. Na arenie wystąpią: wielbłądy, konie, lamy, węże, gęsi, kuce, psy, strusie, bydło rogate, a ponadto: kula śmierci, koło śmierci, wysoka lina pozioma, akrobacje na odskoczniach, persze, żonglerka grupowa, hula-hoop, Klaun Mario. W cyrkowym ZOO na widzów czekają 3 tygrysy.

129 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page