top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Cyrk Arena 2021 - transmisja pełnego widowiska

W piątek 26 listopada o 20:00 na naszym facebookowym profilu wyemitujemy pełen zapis tegorocznego widowiska Narodowego Polskiego Cyrku Arena zatytułowanego "Gwiazdy areny". To pierwsza taka realizacja w historii polskich portali cyrkowych.


Jako pierwszy polski portal cyrkowy stworzyliśmy pełnometrażowy film przedstawiający w całości wszystkie numery tworzące widowisko cyrku w Polsce. Warto przypomnieć, że w Światowy Dzień Cyrku, także jako pierwszy portal cyrkowy, wyemitowaliśmy pełne przedstawienie innego polskiego cyrku, Cyrku Europa, z sezonu 2009. Teraz mamy dla Was "świeżynkę" do obejrzenia której już dziś serdecznie zapraszamy. Film będzie można zobaczyć wyłącznie w wyżej wymienionym terminie.


Cyrk Arena wczoraj zakończył sezon objazdowy. Na arenie dyrektor cyrku, Mirosław Złotorowicz, podziękował wszystkim zaangażowanym w tegoroczną trasę, podkreślił także, że program 2021 spotkał się w wielu miejscach z dużym uznaniem publiczności. Goście cyrku rzeczywiście po zakończonym programie podchodzą do dyrekcji, artystów i gratulują udanego występu. Na arenie padła też ważna deklaracja dotycząca zwierząt - tak długo jak będzie to możliwe, będą one w "Arenie", co naprawdę napawa dumą i optymizmem. Rok 2022 to rok jubileuszu 15-lecia cyrku. Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejną odsłoną magicznego, tradycyjnego cyrku państwa Złotorowicz.


86 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page