top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Cyrk Nikulina przyjeżdża do Szwajcarii


Słynny moskiewski Cyrk Nikulin przyjeżdża na gościnne występy do Szwajcarii. Ich organizatorem jest Agencja Artystyczna Alpha FG Music, a widzowie zobaczą spektakl z cyklu cyrk na lodzie.


Warto podkreślić, że jest to oficjalna reprezentacja jednego z najlepszych cyrków świata, a na materiałach reklamowych widnieje logo cyrku z Moskwy. Artyści odwiedzą trzy szwajcarskie miasta: Zurych (4 lutego), Genewę (5 lutego) i Lozannę (6 lutego), dając tylko 4 występy. Występy w Lozannie odbywają się pod patronatem tamtejszego Konsulatu Generalnego Federacji Rosyjskiej. Ceny biletów rozpoczynają się od 28 franków. Dzieci do 12 lat mogą liczyć na 30 % rabatu.


Warto podkreślić, że w minionych latach Cyrk Nikulina z Moskwy uczestniczył w podobnych występach gościnnych za granicą, między innymi w Cyrku Stołecznym w Budapeszcie.


Niewątpliwie Szwajcaria to właściwe miejsce na mapie Europy na podziwianie artystów tej klasy. Są to absolutni arcymistrzowie w swoich dziedzinach, którzy całe życie oddali cyrkowi i arenie. Znajduje to odzwierciedlenie w powszechnym uznaniu poziomu artystycznego wykonawców przez międzynarodowych znawców sztuki.

44 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page