top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Cyrki żyłą złota dla Biletyny


Na samym początku współpracy cyrków polskich z serwisem biletyna.pl ciężko było się "dotrzeć" jednym z drugimi. Po pierwszej próbie bilety online nawet zniknęły na chwilę z biletyny. Dziś cyrki to prawdziwa żyła złota dla tego portalu.


Nie dziwi więc fakt, że plakaty promujące widowiska cyrkowe widnieją w TOP wydarzeń na portalu i w najbardziej polecanych dla Internautów imprezach. Wynika to z tego, że stosunkowo dużo cyrków w Polsce zaczęło korzystać z biletyny, nie tylko te największe. Po drugie biletów online sprzedaje się bardzo dużo, wielokrotnie więcej niż na wybrane kabarety, czy koncerty, a przecież portal pobierając prowizję od każdego sprzedanego biletu wzbogaca się na każdej osobie idącej do cyrku, jaki by on nie był, i kupującej bilet przez Internet.


Trzeba przyznać, że po tych kilku latach obecności cyrków na biletynie, ta współpraca, a wręcz symbioza, układa się bardzo dobrze. I pomyśleć, że na początku ten i podobne portale niechętnie udostępniały swoją przestrzeń pod promocję przedstawień cyrkowych...

151 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page