top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Cyrklandia Arena otwiera się w kwietniu. Znakomity pomysł polskiego cyrku.

Cyrk Arena ponownie otwiera swój mini park rozrywki na terenie bazy w Henryku. Tym razem obiekt będzie działał pod nazwą Cyrklandia Arena i zaoferuje gościom znacznie więcej atrakcji. Otwarcie już w kwietniu, gdy tylko pogoda na to pozwoli.


Dyrekcja "Areny" zaoferuje swoim gościom nie tylko możliwość spotkania z wielbłądami i kucykami, ale także przejażdżki na nich i zdjęcia z jeżozwierzem. Oprócz tych zwierząt będzie można pojeździć na bajkowej karuzeli, zaszaleć na uwielbianym przez wszystkich autodromie, a na dzieci czekać będzie jeszcze kolejka i dmuchańce. Cyrklandia czynna będzie od piątku do niedzieli.


Gratulujemy dyrekcji cyrku tak świetnego rozwinięcia pomysłu, który powstał dzięki epidemii. Jesteśmy przekonani, że również program Cyrku Arena w sezonie 2021 będzie prezentował się równie ciekawie jak rodzinny park rozrywki. Z niecierpliwością czekamy na premierę tegorocznego widowiska.


488 wyświetleń3 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

3件のコメント


Michał Poleszak
Michał Poleszak
2021年2月17日

ale biorą zwierzęta w mam nadzieję ??


いいね!

Boss
Boss
2021年2月16日

Równolegle

いいね!

Madge
Madge
2021年2月16日

Wiadomo czy ten park będzie czynny do czasu wyjechania w trasę? Czy po prostu przez cały sezon wiosenno-letni będzie otwarty jako osobne przedsięwzięcie od trasy?

いいね!
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page