top of page

Dobiega końca sezon cyrkowy w Polsce

  • Zdjęcie autora: Boss
    Boss
  • 7 gru 2022
  • 1 minut(y) czytania

Artyści Ukraińskiego Cyrku Państwowego dotarli do ostatniego przystanku swojej tegorocznej trasy po Polsce - Bielska - Białej, w której w niedzielę zagrają ostatni spektakl. Nieoczekiwanie to właśnie "Waterland" kończy sezon cyrkowy w Polsce.


Ukraińcy jeździli po Polsce przez pół roku. W tym czasie zachwycili publiczność całego kraju, a teraz jako ostatni kończą sezon, by już niedługo ponownie powrócić z nowymi występami i większym namiotem. W tegorocznym programie można było zobaczyć m.in. akrobacje na huśtawce, koło Cyra, dużą iluzję, batut, grupowe akrobacje napowietrzne, czy też ewolucje z sześcianami i ostrosłupami.


Już za niecałe 3 miesiące początek sezonu 2023 w Polsce. Oby przyniósł on nam naprawdę dobre przedstawienia, godne tak dużego kraju oraz oczywiście wspaniałe wspomnienia.

 
 
 

Comentarios


KMC_-_logo_zdjęcia.png
logo 8.png
logo 1.png
logo 2.png
logo 5.png
logo 4.png
logo 3.png
logo 6.png
logo 7.png

ALL RIGHTS RESERVED
KMC - KLUB MIŁOŚNIKÓW CYRKU 2008 - 2025

bottom of page