top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Dogrywka w Krakowie


Zainteresowanie niedzielnymi spektaklami Cyrku Zalewski w Krakowie jest tak duże, że dyrekcja zdecydowała się zagrać dodatkowy program o 19:00. Łącznie artyści wyjdą dziś do publiczności aż trzykrotnie.


Wzmożone zainteresowanie to niewątpliwie efekt drugiego i ostatniego weekendu występów "Zalewskiego" w tym mieście, dobrej reklamy i barowej pogody, która dla cyrku jest wręcz idealna. Przypomnijmy, że artyści wystąpią w mieście królów polskich jeszcze jutro o godzinie 17:30.


Możemy się przekonać "na żywym organizmie", że granie kilka dni w jednym mieście ma sens, tak jak to robiło "Medrano". Zużywa się mniej paliwa, oszczędza na materiałach reklamowych, sprzęt tak szybko się nie niszczy, ludzie są wypoczęci, a przede wszystkim jest się najlepszą reklamą dla samego siebie, ponieważ im dłużej cyrk stoi w mieście, tym więcej ludzi wie o tym, że przyjechał. To proste i oczywiste, w Polsce jak dotąd nie do końca, ale miejmy nadzieję, że ten sezon zmieni myślenie dyrekcji wielu polskich cyrków. Kto wie, może w przyszłym roku Cyrk Zalewski zdecyduje się zagrać nie tylko dwa weekendy ale i dni robocze między nimi?

59 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page