top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Dresdner Weihnachtscircus znów zachwyca


74-letni Mario Muller-Milano jest w cyrkowej Europie jednym z ostatnich "mężów stanu", mówiąc nieco żartobliwie. Jego Dresdner Weihnachtscircus znów zaprezentuje widzom szokująco dobry program ze wszystkim, co w cyrku wartościowe.


Filozofią tej imprezy jest bezkompromisowość dla jakości sztuki. Dlatego od lat Dresdner Weihnachtscircus nie tylko utrzymuje, ale i podnosi swoje standardy - np. poprzez zakup nowego namiotu o średnicy 50 metrów. W tym roku w programie znów nie zabraknie orkiestry, wybitnych artystów i oczywiście zwierząt - będą słonie Elvisa Erraniego! Gości rozbawiać będzie rodzina Alexis z Totti na czele. Pojawi się dyrektor Narodowego Cyrku Węgierskiego Jozsef Richter, zapewne ze swoimi dwoma numerami - tresurą koni i woltyżerką. Pudle zaprezentuje Alexandro Jostmann, występujący obecnie w MNC. Będzie też Michael Ferreri i jego żonglerka, Daniella Arata (kontorsjonistyka), balet cyrkowy, piosenkarka, Duo Marinelli na kole śmierci, grupa The Robles (wysoka lina pozioma), a to zaledwie część wykonawców.


Z pewnością wielu polskich fanów odwiedzi Dresdner Weihnachtscircus korzystając z bliskości tego miasta od polskiej granicy. Niewątpliwie jest to jedno z najlepszych widowisk cyrkowych na świecie.

71 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page