• Boss

"Dynastia" rusza 13 lutego. Co 3 tygodnie nowi artyści


Program "Dynastia" Stołecznego Cyrku w Budapeszcie rusza już 13 lutego. Występy, tak jak w przypadku programu "Magia kobiet", będzie można śledzić w Internecie w czasie rzeczywistym po uprzednim wykupieniu biletu na transmisję.


W widowisku wezmą udział największe gwiazdy węgierskiego świata cyrku. Co 3 tygodnie w programie będą zachodziły zmiany kadrowe, a widzowie będą mogli podziwiać nowych artystów i nowe występy. W pierwszej turze zobaczymy między innymi słynną trupę woltyżerów Kevina Richtera, Adele Cersosimo i jej papugi oraz Duo Richter - Miksa Richter i Alenę Richter, która ma polskie korzenie, jest silnie związana z naszym krajem, i która wraz z mężem oraz synem występowała w Cyrku Zalewski w roku 2010. Łącznie w programie przez 2 miesiące zaprezentuje się ponad 70 artystów tylko i wyłącznie z Węgier.


Bardzo ważną informacją jest, że wraz z nowym programem, Fővárosi Nagycirkusz zamierza wznowić działalność i w związku z tym na widowni zasiądzie publiczność. Bilety na spektakle stacjonarne są już w sprzedaży.

37 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

All rights reserved. 

KMC - Klub Miłośników Cyrku 2008 - 2021