top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Gwiazda Festiwalu w Monte Carlo w niemieckim talent show

Elastic, gwiazda ostatniej edycji Festiwalu w Monte Carlo, znany cyrkowy komik, gościł 2 tygodnie temu w niemieckiej edycji programu "Mam talent" - "Das Supertalent".


Nagranie z występu artysty prezentujemy poniżej, w artykule. Elastic znany jest ze swojego nieszablonowego poczucia humoru i oryginalnych gagów. Nie inaczej było też w studiu telewizji RTL. Komik zaprezentował fragment swojego repertuaru, czym wywołał salwy śmiechu na sali, a tym samym zyskał aprobatę jury i publiczności.


Ale najlepsze nadeszło na koniec - Elastic otrzymał złoty przycisk, czym zapewnił sobie udział w półfinałach na żywo!


Nie ulega wątpliwości, że poziom wszystkich edycji "Mam talent", na całym świecie, podnoszą właśnie artyści cyrkowi i w 99% to właśnie ich występy są najmocniejszymi spośród wszystkich. To pokazuje tylko, że sztuka cyrkowa, nieważne kto i jakie nieprawdziwe oszczerstwa by wymyślał w jej kierunku, jest sztuką wysokich lotów, sztuką prawdziwą, autentyczną i po prostu uniwersalną - podobającą się pod wszelkimi szerokościami geograficznymi, widzom we wszelakim wieku i we wszystkich okresach historycznych.25 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page