top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

"Humberto" szykuje się do sezonu. Będzie wyjątkowy.


Cirkus Humberto wkrótce rozpocznie swoje kolejne tournee. Premierowo zagra w Hradec Kralove, by potem przemieścić się do Prostejova. Ten sezon będzie wyjątkowy dla cyrku pod wieloma względami.


Nowy program "Bez limitu" ma być nowoczesny. Ale oczywiście ze zwierzętami. Amedeo Folco jr., nawiązując do swojego dziadka, zaprezentuje nową tresurę mieszaną koni i słoni, czyli coś, czego w całej Europie nie było od dawna, a co było kiedyś całkiem popularne. Na tym nowości nie koniec. Również Ludvik Navratil opracował nowy numer - horizontal juggling. Ten typ żonglerki zawsze jest bardzo widowiskowy, jak najbardziej nowoczesny i rzadko spotykany gdziekolwiek. Co ciekawe, program wyreżyserowany zostanie przez słynną choreografkę Irinę Rizaevou, która ma za sobą bogatą współpracę z niemieckim Circus Flic Flac.


Ale nie tylko powyższe argumenty świadczą o nowym tchnieniu w tradycyjnym "Humberto". Również materiały reklamowe nabrały bardziej teatralnego, scenicznego charakteru (podobnie było podczas sezonu 2019). Ponadto dyrekcja postanowiła wymienić oświetlenie na nowszy typ, co również z pewnością przełoży się na odbiór widowiska jako całości.


Zapowiada się naprawdę imponujący sezon w Cirkus Humberto. Bez wątpienia widać, że dyrekcja chce wbić się w ścisłą czołówkę cyrkową tej części Europy do której należą Magyar Nemzeti Cirkusz, Circus Louis Knie, czy też tak nieodległy od Pragi Circus Krone Bau w Monachium.

96 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page