top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Już dziś jedyna na świecie telewizyjna produkcja cyrkowa na żywo!


Zapraszamy już dziś wszystkich na transmisję absolutnie na żywo wielkiej gali z budynku Fővárosi Nagycirkusz inaugurującej obchody 50-lecia budynku cyrku stacjonarnego w Parku Miejskim w Budapeszcie. Wystąpi plejada węgierskich gwiazd. Start o 19:00 na profilu facebookowym Fővárosi Nagycirkusz, oczywiście całkowicie za darmo.


Będzie to jedyne telewizyjne widowisko cyrkowe na świecie. Budynek cyrku zmieni się w wielkie studio telewizyjne, ponieważ na galę ta nie sprzedawano biletów i nie ma możliwości obejrzenia jej przez widzów z zewnątrz. Cała uwaga skupi się na arenie i węgierskich artystach, których filmować będzie kilka kamer, a obraz będzie przekazywany na żywo do Internetu.


Od kilku dni załoga widowiska ostro trenuje, by dziś wieczorem wypaść jak najlepiej. Widzowie zobaczą przedstawicieli najsłynniejszych węgierskich rodów, a wszystkie numery będą zaprezentowane w iście galowej odsłonie. To właśnie przedsmak "Dynastii", która od lutego do kwietnia będzie wystawiana w stolicy Węgier. Niech żyje cyrk węgierski.

46 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page