top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Komputerowe modele namiotów cyrkowych - nie tylko pasja, ale i realne wsparcie biznesu

Chris Pettersen na specjalne zamówienie norweskiego Cirkus Arnardo stworzył komputerowy trójwymiarowy model jego namiotu. Po co? Tego dowiecie się w dalszej części artykułu.


Dyrektorzy cyrku musieli wysłać do rządu kilka wizualizacji szapita, aby wyjaśnić, jak chcą sobie radzić z przepływem publiczności w namiocie i poza nim, aby zachować dystans społeczny. Musieli także przedstawić umiejscowienie środków dezynfekcyjnych. W tym celu Chris stworzył wspomniany model, aby móc na nim swobodnie zwizualizować wszystkie niezbędne dla urzędów informacje (na zdjęciach czysty model bez informacji). Zdjęcia wirtualnego namiotu Cirkus Arnardo możecie znaleźć poniżej.

Chris Pettersen działa pod nazwą Big Top Models i ma na swoim koncie już sporo komputerowych przedstawień namiotów wielu europejskich cyrków. Bardzo często takie modele pomagają dyrekcjom chociażby w rozmieszczeniu cyrkowego miasteczka na placu, sprawdzeniu, czy wymiary namiotu pozwolą na jego instalację, albo w celach przedstawienia konkretnych danych urzędnikom. To połączenie przyjemnego z pożytecznym, bo jest w tym i pasja, i realne wsparcie biznesu na co dzień.


Wirtualne makiety możecie znaleźć na oficjalnym profilu Big Top Models na INSTAGRAMIE. Jak widać pasja do sztuki cyrkowej może mieć różne oblicza. ;)

77 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page