top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

"Krone" jednak wystąpi w Monachium!


Jakiś czas temu niemiecki gigant, Circus Krone, poinformował o swoich plenerowych zimówkach. Wszyscy wtedy myśleli, że niestety już drugą zimę z rzędu budynek Cyrku Krone w Monachium będzie stał pusty. Jednak w ostatnich dniach "Krone" przekazało radosną nowinę.


Jak głosi komunikat na stronie, w sezonie zimowym 2021/2022 odbędą się zimowe przedstawienia w stacjonarnym budynku Circus Krone w bawarskim Monachium! Cyrk prosi o więcej cierpliwości i obiecuje, że wkrótce przekaże więcej konkretów. To wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośników sztuki cyrkowej, gdyż występy te zawsze sprowadzają do stolicy Bawarii rzesze fanów z całej Europy, a numery jakie można zobaczyć w budynku przechodzą ludzkie pojęcie.


Podczas ostatnich zimowych występów Circus Krone w Monachium w sezonie 2019/2020, znakomita większość wykonawców we wszystkich trzech programach nie była po jakimś festiwalu... była po Festiwalu w Monte Carlo. Wówczas publiczność była zachwycona poziomem widowisk co niejednokrotnie wyrażała poprzez bardzo długie owacje, często na stojąco. Kto wie, jeśli los pozwoli to może i my po dwóch latach odwiedzimy ponownie "Krone", i oczywiście znowu przekażemy Wam obszerną relację z tej wyprawy. :)

55 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page