top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Lörracher Weihnachtscircus i wielki mistrz ze swoimi słoniami

Lörracher Weihnachtscircus zaprezentuje swoim widzom po raz kolejny klasyczne widowisko cyrkowe w najlepszym stylu. Hasło reklamowe "Zwierzęta - ludzie - sensacje" nie kłamie, bowiem na arenie rzeczywiście nie zabraknie numerów na widok których każdy miłośnik sztuki cyrkowej dostaje palpitacji serca.


Impreza potrwa od 23 grudnia do 9 stycznia. Wystąpi na niej mistrz Elvis Errani i jego trzy słonice, dwukrotni uczestnicy Festiwalu w Monte Carlo. Ponadto w programie:

RACHEL BELLE BARUM - numer z batami

DUO LES SANDROS - akrobacje na wrotkach

DUO ROMANCE - akrobacje na maszcie

ZEUDY ERRANI - antypody

RACHEL BELLE BARUM - akrobacje napowietrzne w klatce

SANDRO MONTEIRO - ekwilibrystyka na wałkach

CVETOMIRA KIROVA - balet ze słoniem

DUO ROMANCE - sztrabaty

BALET - taniec na arenie

NIKITA BOUTORINE - konferansjer & komik

KLAUNI BOUTIQUE - repryzy


Patrząc już na sam skład numerów w programie, urzeka on swoim wyrafinowaniem i nieszablonowością. Widzowie zobaczą bardzo oryginalne i rzadkie numery, które z pewnością zaskoczą zgromadzonych - balet ze słoniem, akrobacje napowietrzne w wiszącej klatce, strzelające baty, sztrabaty w duecie - nie wszędzie zobaczymy takie numery, a z pewnością są one pewną odskocznią dla numerów takich jak trapez kołowy, szarfy, kontorsjonistyka, czy iluzja, które są znacznie bardziej popularne i już znane widzom.


Lörracher Weihnachtscircus to zimówka dosyć duża, chociaż naszym zdaniem nie tak bardzo znana jak powinna być. Jest organizowana przez Circus Montana, który co roku przygotowuje naprawdę przyzwoite show na wysokim poziomie.


Dorosły obejrzy program już za 68 zł (15 euro). Czy to jest dużo jak na tak topowych artystów, takie numery i balet na arenie? Najdroższe bilety w pierwszych rzędach loży kosztują około 160 zł (35 euro) dla dorosłych i 135 zł (30 euro) dla dzieci.


45 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page