top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Magyar Nemzeti Cirkusz znów zaprasza na moc wrażeń

"Sensacja" - taką nazwę nosi nowy program Węgierskiego Cyrku Narodowego, który już od połowy marca będzie prezentowany na terenie całych Węgier. Premiera tradycyjnie w Budapeszcie, później, również tradycyjnie - Miszkolc, Nyiregyhaza oraz Debreczyn.


W widowisku 2023 zobaczymy oczywiście złotą woltyżerkę trupy Richter, kulę śmierci, pokaz psów, latające trapezy, żonglerkę piłkami koszykarskimi. Strona internetowa cyrku nie została jeszcze zaktualizowana, ale to na pewno nie koniec tegorocznych atrakcji. Można się domyślać, że na arenie pojawią się też zwierzęta egzotyczne, tresura koni Jozsefa Richtera, a może również deska? Plakat może też sugerować pojawienie się motorów skaczących nad głowami publiczności, ale o tym wszystkim oficjalnie dowiemy się na pewno z chwilą pojawienia się programu na stronie internetowej.


Bawi Boris Nikishkin, gwiazda Festiwalu w Monte Carlo, znana m.in. z TEGO występu.


Jedno jest pewne - Magyar Nemzeti Cirkusz znów zaprezentuje powalające jak na tę część Europy show z masą ciekawych numerów, orkiestrą na żywo i klimatycznym oświetleniem. Wszystko to pod namiotem o średnicy 45 metrów.85 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page