top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Mr. Gerald Cirkusz wzbudza zainteresowanie Polaków


Mr. Gerald Cirkusz, który już jest w Hajduszoboszlo i przygotowuje się do wakacyjnych występów, wzbudza bardzo duże zainteresowanie tamtejszych turystów, a w ten długi weekend czerwcowy zdecydowaną większość (~70 %) wszystkich gości kurortu stanowią Polacy.


Ogromny namiot o średnicy około 40 metrów, piękne płoty i profesjonalnie oświetlony wieczorem teren przyciągają już teraz wielu zainteresowanych występami. Te rozpoczną się 30 czerwca, a na pierwsze dwa dni występów zostały wyprzedane prawie wszystkie bilety. Cyrkowe miasteczko wzbudza również spore zainteresowanie polskich turystów, którzy są pod wrażeniem samego wyglądu cyrku, co chwila przystają i sprawdzają kiedy odbędą się pierwsze występy.


Polacy wymieniają między sobą również spostrzeżenia dotyczące cyrkowego taboru - na placu stoi bowiem kilka amerykańskich przyczep mieszkalnych, które ewidentnie robią wrażenie na przechodniach. Kto wie, czy tego lata Mr. Gerald Cirkusz nie będzie gościł pod swoim szapitem więcej Polaków niż Węgrów. ;) Czas pokaże, a my na pewno zdamy Wam relację z wakacyjnych występów tego węgierskiego cyrku.

67 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page