top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Mr. Gerald zamyka cyrk i otwiera park rozrywki


Węgierski klaun Mr. Gerald zamyka cyrk sygnowany swoim pseudonimem i w roku 2021 otworzy własny park rozrywki Mr. Gerald. Inwestycja powstanie we wsi Hernád na drodze między Budapesztem a Kecskemet.


Dotychczasowy dyrektor cyrku nie zdradza jak na razie więcej informacji na ten temat, ale już zastrzega, że kto przyjedzie do parku rozrywki, spokojnie spędzi w nim cały dzień. Najprawdopodobniej będzie to połączenie wesołego miasteczka z występami rewiowo - cyrkowymi pod namiotem.


"Mr. Gerald" to tak naprawdę cyrk zagadka. Powstał w roku 2017 i początkowo prezentował klasyczne cyrkowe show w mistrzowskiej oprawie. W minionym i obecnym sezonie dyrekcja cyrku mocno modyfikowała swój repertuar od cyrku bez zwierząt nawet po zwykłe koncerty pod namiotem i inne wydarzenia kulturalne. W tym roku wspomniany cyrk jeździł bardzo krótko.


Dlaczego jeden z najmłodszych dyrektorów cyrków w Europie podjął taką decyzję? Zapewne złożyło się na nią wiele czynników. Być może cyrk nie wytrzymał konkurencji na Węgrzech, niewątpliwie epidemia też zrobiła swoje, a do tego dochodzą sukcesy podobnych przedsięwzięć jakimi są cyrkowe parki rozrywki w Europie.

43 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page