top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Narodziny potomka w Circus Krone


Martin Lacey i Jana Mandana Lacey - Krone w noc sylwestrową po raz drugi zostali rodzicami. Jak mówią dyrektorzy największego cyrku świata, dziecko daje im nadzieję.


Małżeństwo ma już 13-letniego syna Alexisa, który występuje na arenie z drobnymi zwierzętami. Alexis od miesiąca ma rodzeństwo - Charlsa Martina. To na cześć założyciela Circus Krone, Carla Krone, który na arenie występował pod pseudonimem "Monsieur Charles".


Jana Mandana Lacey - Krone, adoptowana córka Christine Sembach - Krone, i jej mąż od dawna zastanawiali się, czy oprócz 13-letniego syna Alexisa chcą mieć drugie dziecko. „Ale każdego roku mieliśmy tak wiele do zrobienia, zarządzanie tak dużym cyrkiem jest bardzo wyczerpujące, 24-godzinna praca. A dla Alexisa, który już występuje ze swoim kuzynem w cyrku z małą liczbą zwierząt, mieliśmy zdecydowanie za mało czasu. Pod tym względem przymusowy postój w 2020 roku był sygnałem, właściwym czasem na stosunkowo spokojną ciążę. Zawsze mogłam iść do zaufanego ginekologa i nie byłam codziennie w innym miejscu”. - mówi Jana.


Podwójni rodzice zgodnie twierdzą, że narodziny dziecka dodały im nadziei i są pewni, że ich wierna publiczność wróci pod cyrkowy namiot tak szybko jak to tylko będzie możliwe. Dodają, że dzienne koszty utrzymania wszystkich cyrkowych zwierząt w "Krone" wynoszą kilkadziesiąt tysięcy euro.

33 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page