top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Park Safari rozpoczyna działalność


Family Park Safari prowadzony od zeszłego roku przez Cyrk Safari na bazie w Gnojniku rozpoczyna nowy sezon. Park znów przyjmie gości na których czekać będzie wiele nowości.


Przypomnijmy, że pomysł na otwarcie cyrkowego zwierzyńca połączonego z mini wesołym miasteczkiem zrodził się w minionym roku, kiedy to najpierw nie można było wyjeżdżać, a potem nie było po co wyjeżdżać. Rodzinne miejsce w którym zarówno dorośli jak i dzieci mogliby spędzić wspólnie miło czas rzeczywiście okazało się sporym sukcesem.


Tego roku na gości rodziny Słowików czekać będzie przede wszystkim większy namiot pod którym znalazło się więcej miejsca na dmuchańce i stoliki. Działa także karuzela uruchomiona w drugiej połowie zeszłorocznego sezonu. Pojawiły się ponadto dodatkowe ozdoby. Wszystko to sprawia, że wizyta w tym miejscu z pewnością będzie udana.


To jedyne takie miejsce w południowo - wschodniej Polsce. Pięknie położone, z cudownymi krajobrazami. Nic więc dziwnego, że z tygodnia na tydzień zyskuje ono coraz większą popularność wśród gości z bliższa i dalsza. Wszystko fajnie i pięknie, ale, pół żartem - pół serio, apelujemy do rodziny Słowików - coraz więcej osób tęskni za widokiem Cyrku Safari na polskich drogach, wracajcie czym prędzej, bo taki cyrk jest tylko jeden. =D

638 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment


Polecam, wspaniała inicjatywa. I potwierdzam - tęsknimy.

Like
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page