top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Podniosła atmosfera w polskich cyrkach. Kończą sezon.


Dzisiaj sezon 2021 w Polsce niemal dobiegnie końca. W trasie tradycyjnie pozostanie już tylko Cyrk Zalewski, a dzisiejsza niedziela dla wielu artystów, technicznych i pozostałych pracowników polskich cyrków jest tą ostatnią. Nic więc dziwnego, że dzisiaj od samego rana na placach panuje podniosła atmosfera.


Przed nami uroczyste zakończenie sezonu, zdecydowanie największe święto w ciągu sezonu. Będą kwiaty, upominki i oczywiście słowa podziękowania. To dzień w którym wszyscy się lubią i zapominają o tym, co było złe w mijającym sezonie. Pozostają dobre wspomnienia i nostalgia z powodu tego, że znowu trzeba z areny zejść, oby tylko na trzy miesiące.


Polskie cyrki kończą sezon po paśmie sukcesów frekwencyjnych. Tak dobrego sezonu nikt się nie spodziewał. Co zastanie nas w przyszłym roku? Czy mamy spodziewać się samych wspaniałych widowisk? Zapewne nie, zapewne jak zwykle będzie gdzieniegdzie trochę kiczu, trochę bardzo dobrych numerów, ale to dziś nieważne. Ważne jest to, że cyrki szczęśliwie kończą sezon.

126 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page