top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Podziękowania


Chcieliśmy serdecznie podziękować naszym Czytelnikom, którzy śledzą nas każdego dnia i są bardzo aktywni w naszej klubowej społeczności.


Podziękowania należą się po pierwsze za ciepłe przyjęcie nowej wersji naszego portalu oraz mnóstwo pozytywnych komentarzy i gratulacji. Cieszymy się, że nasz największy jak dotąd pomysł okazał się sukcesem. Po drugie chcielibyśmy złożyć na Wasze ręce podziękowania za same superlatywy w jakich wypowiadacie się za pomocą prywatnych wiadomości o naszych ostatnich artykułach. Takie słowa motywują nas do poszukiwania równie ciekawych tematów i opisywania ich na łamach najpopularniejszego i najbardziej rzetelnego serwisu cyrkowego w Polsce.


Chcemy zapewnić Was, że w naszej głowie wiruje cała karuzela ciekawych inicjatyw, które sukcesywnie będziemy realizować na tej stronie. To na pewno nie będzie nudna zima, dlatego odwiedzajcie nas tłumnie każdego dnia!


Kierujemy jednocześnie do Was małą prośbę. Portal KMC istnieje blisko 13 lat, obecny adres strony, zaledwie tydzień. Dlatego prosimy, popularyzujcie go, udostępniajcie linki do naszej strony w mediach społecznościowych, informujcie i zapraszajcie znajomych, niech każdy dowie się o nowym miejscu i niech tętni ono życiem tak jak dotychczas. Dziękujemy i oczywiście zachęcamy - bądźcie z nami!

53 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page