top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Rejestracja na KMC - 2 sposoby


Wielu z Was zakłada na nowo swoje konta w naszym serwisie za co już teraz serdecznie dziękujemy. Chcemy jak najbardziej ułatwić Wam ten proces, ponieważ my wszyscy dopiero uczymy się nowego środowiska. Zatem dla zainteresowanych - 2 szybkie sposoby na rejestrację na naszym portalu.


  • I SPOSÓB - Możecie zarejestrować się bardzo szybko, bez podawania praktycznie żadnych danych, korzystając ze swojego konta na Facebooku lub Google. Automatycznie dołączycie do naszej społeczności i będziecie się mogli normalnie logować. Cechą charakterystyczną tego sposobu logowania jest przerzucenie Waszego imienia i nazwiska z Facebooka lub Google na nasz serwis jako nazwa użytkownika. W każdej chwili możecie zmienić nazwę użytkownika, wchodząc w ustawienia Waszego profilu na KMC i wpisując nową nazwę. Drugą konsekwencją rejestracji przez media społecznościowe jest niewidoczność Waszego profilu w ogólnodostępnej liście wszystkich użytkowników portalu w panelu "Członkowie". Również możecie zmienić to ustawienie, wybierając widoczność Waszego profilu.


  • II SPOSÓB - Równie szybko możecie zarejestrować się podając tylko aktualny adres e-mail oraz hasło jakiego chcecie używać przy logowaniu do naszej strony. Konto utworzy się automatycznie, a jako nazwa użytkownika będzie widniał adres e-mail. Również możecie to zmienić w ustawieniach Waszego konta. W tym przypadku Wasze konto od razu jest widocznie w zbiorczej liście użytkowników portalu.


W razie jakichkolwiek pytań, problemów i wątpliwości służymy pomocą. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do rejestracji na KMC.

29 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page