top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Richter Florian Cirkusz prezentuje swój program


Poznaliśmy bardziej szczegółowy program węgierskiego Richter Florian Cirkusz. Znajdzie się w nim wiele wspaniałych występów, które z pewnością zaskoczą niejednego widza.


Przede wszystkim aż 6 motocyklistów w kuli śmierci - taki numer zaprezentuje brazylijska grupa Diorios. Będzie to istny węgierski rekord! Wybitny ekwilibrysta Alexander jr. zaprezentuje rewelacyjny numer stójkarski. Widzów rozbawiać będzie Klaun Matute, który ma za sobą współpracę z Cirque Arlette Gruss, a diabolo wykona inny wybitny artysta - Michael Zorzan. Nie może oczywiście zabraknąć zwierząt. Pojawią pieski oraz ich właściciele - Alena i Mihaly Richter. Pokaz zwierząt egzotycznych zaprezentuje Kevin Richter, a za numery konne będzie odpowiedzialny oczywiście nie kto inny jak dyrektor cyrku, Florian Richter. Wreszcie, po dwóch sezonach przerwy powróci woltyżerka na koniach w wykonaniu Trupy Kevina Richtera, która z pewnością wykona także światowej klasy numer na odskoczniach.


Zapowiada się wspaniały, pełen emocji program wypełniony porywającymi występami. Wszystkiego dobrego dla całej załogi cyrku Floriana Richtera!

134 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page