top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Rok temu relacjonowaliśmy Wam premierę "Areny" [WSPOMINAMY]


Ponieważ warunki na występy cyrkowe w Polsce są średnie, mówiąc delikatnie i ponieważ wciąż czekamy na rozpoczęcie sezonu cyrkowego w naszym kraju i wyjechanie w trasę pierwszych cyrków, nie pozostaje nam nic innego jak wspominać i w przywoływać w pamięci minione chwile. Równo rok temu, 1 marca, odwiedziliśmy polski Cyrk Arena podczas premierowych występów w Radomiu.


Była to niedziela i gościliśmy na pierwszym programie tamtego dnia, o godzinie 12:00. Pogoda dopisała, było słonecznie i ciepło jak na tą porę roku. Był to pierwszy weekend z wirusem w Polsce, ale wtedy był on znany jako zaledwie kilka przypadków (bodajże 8, 12) na zachodzie kraju.


Tymczasem pod namiotem "Areny" zebrał się niemal komplet widzów. Co prawda lwy Tomasa Ringela nie zdążyły wówczas dojechać na plac, ale spektakl i tak zrobił na nas duże wrażenie. Był świeży i oryginalny, o czym kilka miesięcy później przekonali się fani cyrkowi w całej Polsce.


Dziś pragniemy jeszcze raz przypomnieć Wam naszą relację z wizyty w Cyrku Arena na premierowych przedstawieniach w Radomiu w sezonie 2020. Nasze wrażenia, które wówczas opublikowaliśmy na portalu znajdziecie TUTAJ.


Tymczasem my już wypatrujemy na horyzoncie nowe spektakle cyrkowe na sezon 2021. Jeżeli rząd nie wpadnie na kolejne genialne pomysły, już naprawdę zaledwie odrobina cierpliwości dzieli nas od cyrkowych doznań.

77 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page