top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Rozpoczyna się Festiwal w Bayeux. Housch ma Housch o wojnie z Rosją.


W cieniu wojny rozpoczyna się długo wyczekiwany Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej we francuskim Bayeux. Potrwa on od 14 do 20 marca. Jego największą gwiazdą będzie ukraiński klaun Housch ma Housch, od lat mieszkający w Niemczech.


Ponadto na arenie wystąpią sami znani i lubiani - Andrejs Fjodorovs i jego wesoła gromadka gołębi, kur i psów, Sacha Houcke ze swoją konną kawalerią, Duo Zavatta w sensacyjnym pokazie na wrotkach i wielu innych wybitnych wykonawców. Oprócz Housch ma Housch, przed widownią wystąpią jego ukraińscy koledzy - Artem Lyubanevych (akrobacje na maszcie powietrznym) i damsko - męski duet w numerze hand to hand na wałkach - Duo Dadiva.


Kilka dni temu Housch ma Housch udzielił wywiadu w którym powiedział, że na Ukrainie ma swoją rodzinę, boi się o nią. Wkrótce wystąpi w Szwajcarii na charytatywnym show poświęconym Ukrainie. Jednocześnie podkreślił, że między artystami, zwłaszcza ukraińskimi i rosyjskimi nie ma wojny. Wszyscy są zszokowani i przerażeni tym, co się dzieje.

66 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page