top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Rozwiązanie urodzinowego konkursu

Nieco później niż zakładaliśmy przedstawiamy wyniki urodzinowego konkursu Portalu KMC. Dziękujemy za wszystko nadesłane wiadomości! Naprawdę nie spodziewaliśmy się tak pięknych odpowiedzi! Z chęcią nagrodzilibyśmy wszystkie!


Niestety musieliśmy wybrać tylko jedną osobę. Jest nią Patrycja Korońska, której serdecznie gratulujemy! Jednak wszyscy uczestnicy napisali do nas tak wspaniałe maile, że postanowiliśmy całą resztę nagrodzić pojedynczym biletem wstępu na widowisko "Cyrk Marzeń 2023" w polskim Cyrku Arena. Gratulujemy! Poniżej przytaczamy zwycięską wypowiedź Patrycji, a także wybranych innych osób.


Pośród mnożących się w ostatnich latach stron, kont, portali o tematyce cyrkowej, nie sposób przejść obojętnie obok Portalu Klub Miłośników Cyrku. Jest on dla mnie wyjątkowy i szczególnie go cenię. Za co? Przede wszystkim za jakość przekazywanych treści i niejednokrotnie ich nieszablonowość- na portalu znajdują się nieraz informacje, których nie przeczytamy na innych polskich stronach o cyrkach. Istotnym jest to, iż mimo, że jest to portal mający siedzibę w Polsce, przedstawia również treści dotyczące cyrków zagranicznych. W kwestii relacji z wizyt w cyrkach- każda się wyróżnia, nie są one "na jedno kopyto", tylko co następna, to zupełne inna i za każdym razem napisana w taki sposób, że czyta się je z przyjemnością. Często do nich wracam. Zdjęcia w, co istotne, dobrze zorganizowanej galerii, również zasługują na uwagę, urzekają fantastyczną jakością, także każdy z autorów różnych partii fotografii dostarczanych na portal ma inny zamysł na zdjęcia, co czyni poszczególne ujęcia wyjątkowymi. Na portalu wszystkie informacje dotyczące polskich cyrków znajdują się w jednym miejscu, co także jest wielkim plusem. Niezwykle ważną kwestią jest także doskonała poprawność językowa i stylistyczna- niektórzy nie zwracają na to uwagi, jednakże w przypadku KMC jest to istotny element, który również świadczy o poważnym podchodzeniu do działalności i profesjonalizmie w wybudowanej na przestrzeni lat marce. W przeciągu 15 lat powstawały różne strony cyrkowe, niektóre po kilku latach kończyły działalność, otwierają się nowe, jednakże Portal KMC jest tylko jeden, wciąż działa i sprawia, że się go często odwiedza- w moim przypadku- codziennie. :)

Patrycja


Za co cenię portal KMC? Po pierwsze może za to, że to od waszego portalu zaczęła się moja przygoda z cyrkiem na poważnie. Po drugie może dlatego, że jesteście najdłużej działającym portalem w Polsce. Po trzecie może dlatego, że na portalu często jako pierwsze pojawiają się informacja na temat nowego sezonu, nowości w cyrkach, ale także to, że wychodzicie poza granicę naszego kraju prezentując najlepsze europejskie cyrki.

Dominik


Po pierwsze powiem, że ten portal jest jednym z nielicznych w Polsce, a ja bardzo lubię cyrk więc czytam tego typu portale. Po drugie na portalu zawsze gdy wejdę jest nowy artykuł.

Artykuły są bardzo dobre i dobrze się je czyta. Plusem jest to, że macie profil na Facebooku i kanał na YouTube. Jest wiele zdjęć cyrków nawet z zagranicy, a zdjęcia są nawet sprzed 10 lat. Wielki szacun za to. Ostatnia rzecz jaką napiszę to to, że można znaleźć artykuły, które chce się czytać.

Mateusz


Najbardziej portal cyrkowy KMC - Klub Miłośników Cyrku cenię za autentyczność, za bardzo szybkie przekazywanie informacji dla swoich czytelników, czyli np. dla mnie :) Jest to niesamowita strona, ponieważ jest tu na bieżąco dodawana trasa cyrków, przez co łatwiej zobaczyć, gdzie dany cyrk będzie danego dnia. Informacja o cenie biletów i programach podana na stronie jest bardzo interesująca, dzięki temu łatwiej jest poznać cyrk. Blog cenię sobie bardzo także przez to, że jest tu dużo fanów cyrkowych z którymi można porozmawiać, popisać i wymienić się informacjami. Wspólna pasja otwiera dużo kontaktów między sobą. Strona jest zrobiona cudownie, detale oraz kolory aż zachęcają do regularnego korzystania ze strony. Jestem osobą, która codziennie, dzień w dzień, sprawdza nowości na Waszej stronie i nie wyobrażam sobie, gdyby takiej niesamowitej strony nie było. Z góry dziękuję, bo dzięki Wam dowiaduję się o wszystkim co związane z cyrkami."

Bartosz

68 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page