top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Rozwiązanie urodzinowego konkursu

Nieco później niż zakładaliśmy przedstawiamy wyniki urodzinowego konkursu Portalu KMC. Dziękujemy za wszystko nadesłane wiadomości! Naprawdę nie spodziewaliśmy się tak pięknych odpowiedzi! Z chęcią nagrodzilibyśmy wszystkie!


Niestety musieliśmy wybrać tylko jedną osobę. Jest nią Patrycja Korońska, której serdecznie gratulujemy! Jednak wszyscy uczestnicy napisali do nas tak wspaniałe maile, że postanowiliśmy całą resztę nagrodzić pojedynczym biletem wstępu na widowisko "Cyrk Marzeń 2023" w polskim Cyrku Arena. Gratulujemy! Poniżej przytaczamy zwycięską wypowiedź Patrycji, a także wybranych innych osób.


Pośród mnożących się w ostatnich latach stron, kont, portali o tematyce cyrkowej, nie sposób przejść obojętnie obok Portalu Klub Miłośników Cyrku. Jest on dla mnie wyjątkowy i szczególnie go cenię. Za co? Przede wszystkim za jakość przekazywanych treści i niejednokrotnie ich nieszablonowość- na portalu znajdują się nieraz informacje, których nie przeczytamy na innych polskich stronach o cyrkach. Istotnym jest to, iż mimo, że jest to portal mający siedzibę w Polsce, przedstawia również treści dotyczące cyrków zagranicznych. W kwestii relacji z wizyt w cyrkach- każda się wyróżnia, nie są one "na jedno kopyto", tylko co następna, to zupełne inna i za każdym razem napisana w taki sposób, że czyta się je z przyjemnością. Często do nich wracam. Zdjęcia w, co istotne, dobrze z