top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

"Safari" zakończył sezon [ostatnie zdjęcia]

Spektaklem w Rzezawie Cyrk Safari rodziny Słowików zakończył sezon 2022. Poniżej znajdziecie ostatnie zdjęcia cyrku z tego roku. Cały tabor jest już na bazie w Gnojniku.


Sezon 2022 był pierwszym sezonem dla "Safari" po dwuletniej przerwie. Po okresie "rozruchu", dyrekcji udało się całkiem nieźle wdrożyć w rytm sezonu - pojawiły się nowe okleiny na wozach, plansze, zmianie uległ układ oświetlenia. Niewątpliwie jednymi z najbardziej charyzmatycznych artystów tegorocznego programu był Duet Drapczyński, który prezentował dynamiczne transformacje, a także akrobaci na batucie, czyli Waldek i Paweł pochodzący z Rzeszowa. W ostatnich miesiącach sezonu widzów zabawiał polski klaun Mr. Kuba.


Program pierwotnie miał być zupełnie inny. Wojna pokrzyżowała wszystkie plany, ale mimo wszystko udało się stworzyć zadowalający program w przystępnej cenie. Co równie ważne - Cyrk Safari był jednym z nielicznych polskich cyrków w których dodatkowe przekąski można było zakupić w stosunkowo przystępnych cenach, np. 10 zł za popcorn czy watę cukrową albo 5 zł za napój czy batonik.


203 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page