top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Te artykuły czytaliście najczęściej w 2022


W ramach małego podsumowania, przygotowaliśmy 10 najpopularniejszych wśród naszych Czytelników artykułów, które ukazały się na łamach naszego serwisu w roku 2022. Co "klikało się" najbardziej? Zobaczcie sami!


1. INTERSALTO ZACZYNA W BYTOMIU - 675 wyświetleń

To nasz rekordzista. News o rozpoczęciu sezonu przez nowy polski cyrk w Bytomiu czytaliście najchętniej w tym roku. Nie ma w tym nic dziwnego - każdego zżerała ciekawość dotycząca debiutanta, który niestety nie utrzymał się na rynku.


2. W PODWODNYM KRÓLESTWIE. ZOBACZYLIŚMY "WELCOME TO WATERLAND" - 603 wyświetlenia

Drugie miejsce również nie powinno dziwić. Jako pierwszy polski portal cyrkowy opisaliśmy tak dokładnie nowe "zjawisko" na polskim rynku jakim było pojawienie się artystów Państwowego Cyrku Ukraińskiego z przepięknym spektaklem Waterland, który zresztą jeszcze do nas powróci.


3. ZNOWU ZROBILI CYRK Z CYRKU - 496 wyświetleń

Ta sprawa poruszyła wielu z Was. Informowaliśmy w niej o zdewastowaniu namiotu czeskiego Cirkus Kellner będącego na tournee w Polsce. News ten zamyka nasze podium, co też nas nie dziwi - nasi Czytelnicy są bardzo wrażliwi na społeczny odbiór sztuki cyrkowej i chętnie czytają artykuły dotyczące tej tematyki.


4. CYRK INTERSALTO NA SPRZEDAŻ - 472 wyświetlenia Tak jak z ogromnym zainteresowaniem śledziliście pierwsze kroki Cyrku Intersalto, tak z równie dużym zaangażowaniem śledziliście niestety jego przedwczesne ostatnie kroki. O wszystkim informowaliśmy Was na łamach naszego serwisu.


5. TAK WYGLĄDA NOWY NAMIOT "FANTAZJI" W ŚRODKU - 373 wyświetlenia

Nowe namioty polskich cyrków zawsze wzbudzają duże poruszenie wśród fanów. Nie inaczej było tym razem, stąd tak duża "klikalność" artykułu o nowym namiocie polskiego Cyrku Fantazja.


6. CZY "INTERSALTO" TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ? - 343 wyświetlenia

Trzeci już artykuł, który udowadnia, że wszyscy bardzo interesowali się sprawą "Intersalto". O tych doniesieniach informowaliśmy Was w wakacje.


7. TE CYRKI ZNIKNĘŁY Z POLSKI W CZASIE PANDEMII - 322 wyświetlenia

O tym, że lubicie wszelkiego rodzaju zestawienia wiemy od dawna. Ten news jest tego potwierdzeniem, ponieważ cieszył się dużym zainteresowaniem. Opisywaliśmy w nim cyrki, które zakończyły działalność w Polsce w trakcie dwóch lat pandemii.


8. WOZY Z CYRKLANDU IDĄ NA SPRZEDAŻ - 253 wyświetlenia

Cyrkland istniał od dawna i pisały o nim każde kolejne portale cyrkowe, również te, których już nie ma. Kiedy więc w Internecie pojawiły się ogłoszenia o sprzedaży zabytkowych wozów, nie mogło to umknąć Waszej i naszej uwadze.


9. SEZON CYRKOWY W POLSCE DOBIEGA KOŃCA. JAKI BĘDZIE KOLEJNY? - 219 wyświetleń

Dywagacje na temat nowego sezonu zawsze rozgrzewają wyobraźnie fanów, klawiatury i wszelkie fora. OD tego newsa minęły prawie trzy miesiące, a wszyscy wciąż dokładnie nie wiedzą co przyniesie nowy sezon 2023...


10. FILM Z POLSKIM CYRKIEM WCHODZI DO KIN - 207 wyświetleń

Pojawienie się Cyrku Arena w arcydziele filmowym wywołało niemałe poruszenie wśród polskich entuzjastów sztuki cyrkowej. Pamiętajmy w końcu, że już dawno żaden polski cyrk nie zagościł w znaczącej produkcji kinowej lub telewizyjnej. Mniejsza o to w jakim świetle został przedstawiony cyrk, uważamy, że wcale nie w najgorszym, ważniejsze jest to, że tak wielka osobowość jak Skolimowski, zechciała zaangażować cyrk do swojego dzieła.


Wszystkie powyższe tytuły łączy jedno - dotyczą wyłącznie polskiej branży cyrkowej, co nie jest sporym zaskoczeniem. W końcu żyjemy w Polsce, tutaj chodzimy do cyrków, więc ich sprawy bieżące interesują nas najbardziej. My to rozumiemy i dlatego dostarczamy Wam świeżych informacji z polskiego podwórka. Ale jednocześnie nie zapominamy o cyrku europejskim, bo on też jest szalenie warty uwagi i w przyszłym roku jak najbardziej wciąż będziemy kontynuować dosyć rozbudowaną linię newsów dotyczącą cyrków zachodnich i tych z Europy Środkowej.

56 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page