top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Te artykuły czytaliście najczęściej w 2022


W ramach małego podsumowania, przygotowaliśmy 10 najpopularniejszych wśród naszych Czytelników artykułów, które ukazały się na łamach naszego serwisu w roku 2022. Co "klikało się" najbardziej? Zobaczcie sami!


1. INTERSALTO ZACZYNA W BYTOMIU - 675 wyświetleń

To nasz rekordzista. News o rozpoczęciu sezonu przez nowy polski cyrk w Bytomiu czytaliście najchętniej w tym roku. Nie ma w tym nic dziwnego - każdego zżerała ciekawość dotycząca debiutanta, który niestety nie utrzymał się na rynku.


Drugie miejsce również nie powinno dziwić. Jako pierwszy polski portal cyrkowy opisaliśmy tak dokładnie nowe "zjawisko" na polskim rynku jakim było pojawienie się artystów Państwowego Cyrku Ukraińskiego z przepięknym spektaklem Waterland, który zresztą jeszcze do nas powróci.


3. ZNOWU ZROBILI CYRK Z CYRKU - 496 wyświetleń

Ta sprawa poruszyła wielu z Was. Informowaliśmy w niej o zdewastowaniu namiotu czeskiego Cirkus Kellner będącego na tournee w Polsce. News ten zamyka nasze podium, co też nas nie dziwi - nasi Czytelnicy są bardzo wrażliwi na społeczny odbiór sztuki cyrkowej i chętnie czytają artykuły dotyczące tej tematyki.


4. CYRK INTERSALTO NA SPRZEDAŻ - 472 wyświetlenia Tak jak z ogromnym zainteresowaniem śledziliście pierwsze kroki Cyrku Intersalto, tak z równie dużym zaangażowaniem śledziliście niestety jego przedwczesne ostatnie kroki. O wszystkim informowaliśmy Was na łamach naszego serwisu.


Nowe namioty polskich cyrków zawsze wzbudzają duże poruszenie wśród fanów. Nie inaczej było tym razem, stąd tak duża "klikalność" artykułu o nowym namiocie polskiego Cyrku Fantazja.


Trzeci już artykuł, który udowadnia, że wszyscy bardzo interesowali się sprawą "Intersalto". O tych doniesieniach informowaliśmy Was w wakacje.


O tym, że lubicie wszelkiego rodzaju zestawienia wiemy od dawna. Ten news jest tego potwierdzeniem, ponieważ cieszył się dużym zainteresowaniem. Opisywaliśmy w nim cyrki, które zakończyły działalność w Polsce w trakcie dwóch lat pandemii.


8. WOZY Z CYRKLANDU IDĄ NA SPRZEDAŻ - 253 wyświetlenia

Cyrkland istniał od dawna i pisały o nim każde kolejne portale cyrkowe, również te, których już nie ma. Kiedy więc w Internecie pojawiły się ogłoszenia o sprzedaży zabytkowych wozów, nie mogło to umknąć Waszej i naszej uwadze.


Dywagacje na temat nowego sezonu zawsze rozgrzewają wyobraźnie fanów, klawiatury i wszelkie fora. OD tego newsa minęły prawie trzy miesiące, a wszyscy wciąż dokładnie nie wiedzą co przyniesie nowy sezon 2023...


Pojawienie się Cyrku Arena w arcydziele filmowym wywołało niemałe poruszenie wśród polskich entuzjastów sztuki cyrkowej. Pamiętajmy w końcu, że już dawno żaden polski cyrk nie zagościł w znaczącej produkcji kinowej lub telewizyjnej. Mniejsza o to w jakim świetle został przedstawiony cyrk, uważamy, że wcale nie w najgorszym, ważniejsze jest to, że tak wielka osobowość jak Skolimowski, zechciała zaangażować cyrk do swojego dzieła.


Wszystkie powyższe tytuły łączy jedno - dotyczą wyłącznie polskiej branży cyrkowej, co nie jest sporym zaskoczeniem. W końcu żyjemy w Polsce, tutaj chodzimy do cyrków, więc ich sprawy bieżące interesują nas najbardziej. My to rozumiemy i dlatego dostarczamy Wam świeżych informacji z polskiego podwórka. Ale jednocześnie nie zapominamy o cyrku europejskim, bo on też jest szalenie warty uwagi i w przyszłym roku jak najbardziej wciąż będziemy kontynuować dosyć rozbudowaną linię newsów dotyczącą cyrków zachodnich i tych z Europy Środkowej.

56 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page