top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Te miasta odwiedziło "Medrano" podczas pierwszej trasy po Polsce.

Circo Medrano był niewątpliwie najlepszym cyrkiem występującym w Polsce od początku XXI wieku. Włoscy artyści przez trzy sezony zachwycali widzów w całym kraju. Wszędzie gdzie się pojawiali wywoływali wielką sensację.


Publiczność pokochała "Medrano". Ludzie byli wniebowzięci po obejrzeniu spektakli. Dzięki Włochom Polacy po raz pierwszy od dłuższego czasu mieli szansę poczuć prawdziwego ducha cyrku. Wielkie miasteczko i wspaniały program stanowiły samonapędzającą się reklamę. "Pocztą pantoflową" kolejni mieszkańcy miast dowiadywali się o występach nieziemskiego jak na polskie warunki cyrku, a dzięki temu z każdym kolejnym dniem publiczności pod ponad 40-metrowym namiotem z reguły przybywało.


W ramach drobnej retrospekcji i ciekawostki zarazem, przygotowaliśmy dla Was mapę przedstawiającą miasta jakie Circo Medrano odwiedził w roku 2014 podczas swojej pierwszej trasy po Polsce. Klikając w miasto, zobaczycie termin w jakim artyści stacjonowali w danej miejscowości.107 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page