top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Właściciel legendarnego cyrku wystąpi na innej arenie


Stefano Orfei Nones to niewątpliwie dziedzic wielkiej spuścizny jaką pozostawili po sobie jego rodzice - Moira Orfei, jedna z największych gwiazd włoskiego kina i telewizji oraz Walter Nones, legendarny treser zwierząt. Choć oboje odeszli już kilka lat temu, Circo Moira Orfei wciąż istnieje, chociaż obecnie nie występuje.


Wirus spowodował, że od marca 2020 roku Circo Moira Orfei występował przez zaledwie kilka tygodni. Teraz, gdy we Włoszech ponownie pojawiają się warunki do występów, obecny właściciel cyrku, Stefano Orfei, postanowił jak na razie nie kontynuować tournee pod własną marką i dołączył do obsady widowiska innego wielkiego cyrku włoskiego.


Mowa o Circus Rony Roller, który od 19 listopada do 8 grudnia będzie występował w jednej z dzielnic w Rzymie. "Rony Roller" prowadzony jest przez wielką włoską dynastię Vassallo. Na jej arenie Stefano zaprezentuje pokaz tygrysów i lwów oraz słonicy o imieniu Katya, która występowała jeszcze u boku słynnej Moiry Orfei.


Cieszymy się, że dwa tak wielkie nazwiska spotkają się na jednej arenie, jednak mimo wszystko liczymy na powrót Circo Moira Orfei w niedalekiej przyszłości.

94 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page