top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

W Boże Narodzenie zobaczymy jedno z najlepszych widowisk 2021 roku

25 i 26 grudnia Magyar Nemzeti Cirkusz premierowo wyemituje na Facebooku dwie części spektaklu 2021 zatytułowanego "Show must go on". Start obu części o 19:00.


Rodzina Richterów kontynuuje tradycję zapoczątkowaną rok temu, gdy również w święta wyemitowała spektakl 2020. Tegoroczny program Węgierskiego Cyrku Narodowego to była istna miazga. Absolutny top jeśli chodzi o poziom prezentowanych numerów. Koniecznie musicie to obejrzeć na Facebooku! W przedstawieniu widzowie zobaczyli: koło śmierci w wykonaniu Crazy Wilsona, żonglerkę wybitnych artystów Yves & Ambra Nicol, batut oraz akrobacje na huśtawce grupy Andrenaline Team, szalenie niebezpieczny numer z kuszami, porywające wrotki młodych węgierskich artystów, a także pass de deux, wielbłądy, lamy, zebry, żyrafy oraz na sam deser wielkie cygańskie show woltyżerki na koniach w wykonaniu laureatów Festiwalu w Monte Carlo, grupy pod dowództwem Jozsefa Richtera. Bawili wybitni włoscy klauni Stiv i Jones. Całość wieńczył Kankan. Niestety w nagraniu programu nie zobaczymy nieziemskiego wręcz pokazu na szarfach w duecie, gdyż w tamtym okresie Ambra Nicol doznała kontuzji.


Naszą relację z tego niezwykłego przedstawienia możecie zobaczyć klikając TUTAJ. Poniżej zamieszczamy urywki z tegorocznego programu MNC - wszystko to zobaczycie we własnych domach już w Święta.


23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page