top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Wszyscy odwołują, Hanau zaprasza na zimówkę


Mimo, że w chwili obecnej w Niemczech cyrki nie mogą występować (wstępnie do początku grudnia), a większość zimówek zostało odwołanych na przestrzeni ostatnich tygodni, to w niemieckim świecie cyrku wciąż są artyści, którzy całym sercem wierzą, że tegoroczne spektakle dojdą do skutku. Jednymi z nich są dyrektorzy Circus Barus.


Circus Barus corocznie organizuje Weihnachtscircus w Hanau. Tego roku ma się on odbyć już po raz dziesiąty. Organizatorzy nie przejmują się ograniczeniami i trzy dni temu wrzucili post w którym wciąż serdecznie zapraszają na zimowe występy. Planowo mają się one odbyć w dniach 17 grudnia do 6 stycznia, a przedstawienia będą grane codziennie za wyjątkiem Wigilii o 15:00 i 19:00.


Zimówka w Hanau to bardzo ciekawa impreza. Odznacza się przepięknym foyer w stylu świątecznym oraz nieco ekstrawagancką bryłą namiotu galowego. Nade wszystko ważny jest program, a ten stoi na wysokim poziomie. Wystarczy tylko wspomnieć, że brali w nim udział m.in. artyści po tournee ze szwajcarskim Zirkus Stey.

31 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page