top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Zakończyliśmy ankietyzację. Dziękujemy za opinie!

Z dniem dzisiejszym zakończyliśmy przeprowadzanie ankiety satysfakcji Czytelników z użytkowania nowej wersji serwisu KMC, która już od miesiąca gości w Waszych domach w nowej odsłonie. Serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wszelkie słowa sugestii. Poniżej Przedstawiamy podsumowanie ankiety.


Zdecydowana większość z Was, prawie 70 %, uważa, że zmiana designu portalu była dobrym pomysłem. Jeszcze więcej - ponad 90 % uważa, że strona jest czytelna i przejrzysta. Wśród propozycji artykułów jakie chcielibyście przeczytać na KMC znalazły się między innymi wywiady z ludźmi cyrku, artykuły o kulisach cyrku, wpisy wspominkowe z minionych sezonów.


Pytaliśmy też Was, co Wam się nie podoba na KMC i wymaga zmiany. Większość odpowiedziała, że wszystko jest w porządku i zmiany nie są potrzebne za co serdecznie dziękujemy. Jedną z propozycji było wprowadzenie na stronie więcej kolorów. Pochylimy się nad nią.


Obiecaliśmy także, że spośród wszystkich osób biorących udział w ankiecie wylosujemy drobny pakiet upominków w ramach podziękowania. Wylosowana została osoba, której hasło brzmi 5170. Prosimy o zgłoszenie się tej osoby poprzez e-mail.


Dziękujemy wszystkim za aktywne angażowanie się w życie portalu! Poniżej wyniki procentowe na część pytań z sondy.


22 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page