top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Zimówka w Plauen z bogatym programem


Pisaliśmy już, że na 5. Plauener Weihnachtscircus wystąpi polski kluan Johnatan Fubblee. Wydarzenie jest organizowane przez Circus Afrika pod gigantycznym namiotem dawnego skandynawskiego Cirkus Benneweis. W przeszłości na tej samej arenie występował Duet Turk. Dziś pora poznać szczegóły dotyczące programu.


Ten zapowiada się naprawdę atrakcyjnie. Widzowie usłyszą muzykę na żywo, zobaczą też rewelacyjne akrobacje na wrotkach i koło śmierci z Brazylii. Kontorsjonistykę zaprezentuje Tatjana. Będą też akrobacje na sztrabatach w duecie. Na gości czeka również kwartet żonglerski i niska lina pozioma. Kim Weisheit wykona akrobacje na szarfach. Rodzina właścicieli, Weisheit, będzie również odpowiedzialna za tresury zwierząt. Na arenie wystąpią kucyki, wielbłądy, konie, zebry, a czy pojawią się też 3 słonie, których w posiadaniu jest Circus Afrika? Dobre pytanie, ponieważ materiały reklamowe nic o tym nie mówią, ale zwierzęta te zawsze były obecne na wydarzeniu. W chwili obecnej Circus Afrika utworzył specjalny Safari Park w którym prezentuje wiele gatunków zwierząt, w tym słonie.


Kto ma czas i chęci, niech wpada do Plauen. Wydarzenie może i będzie niemieckie, a numery międzynarodowe, ale humor na pewno polski! I to taki, który rozbawi wszystkich zebranych pod namiotem!

94 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page