top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Zwycięzcy naszych konkursów

Światowy Dzień Cyrku na naszym portalu dobiega końca. Końca dobiegają też liczne konkursy. Poniżej przedstawiamy zwycięzców konkursów dotąd nierozwiązanych. Wszystkim z góry serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w dzisiejszej zabawie!


KONKURS FOTOGRAFICZNY

I MIEJSCE - Adam Strąg (bilet do Cyrku Arena i Cyrku Fantazja, magnes oraz smycz Cyrku Europa, ulotki Cyrku Safari 2022)


II MIEJSCE - Paweł Armatys (bilet do Cyrku Fantazja, magnes oraz smycz Cyrku Europa)


III MIEJSCE - Michał Zarychta (bilet do Cyrku Fantazja)


WSPÓLNY KONKURS Z CYRKOMANIAKIEM

Konkurs ten wygrała Patrycja Korońska, której serdecznie gratulujemy! Cyrki przedstawione na zdjęciach to: "Aleš", "Šimek", "Louis Knie" i "Frankello".


WYGRAJ BILET DO CYRKU ARENA

Ze względu na ogromne zainteresowanie konkursem, przyznaliśmy 5, a nie 3 nagrody. Bilety wygrali: Joanna Kłosińska, Daniel Makowski, Sebastian Kaminiecki, Wiktor Sołtysiński, Magdalena Zgadzaj.


WYGRAJ FOLDER FOVAROSI NAGYCIRKUSZ

Folder wędruje do Arkadiusza Pawłowskiego. Gratulujemy!


OSTATNI KONKURS

Bilety do Cyrku Europa wygrywa Magdalena Zgadzaj. Bilety do Cyrku Intersalto, ze względu na duże zainteresowanie, wygrywają 4 osoby: Paweł Armatys, Bartosz Klimowicz, Adam Strąg i Beata Dembowska


Dziękujemy wszystkim bez wyjątku za wspólną zabawę i za to, że w tym dniu byliście z nami. Jesteście wielcy i już teraz zapraszamy za rok na obchody kolejnego Światowego Dnia Cyrku na KMC. Niech żyje cyrk!

92 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page