top of page
  • Zdjęcie autoraBoss

Świąteczna farma "Krone"

To będzie pierwsza zima od bardzo, bardzo dawna, gdy w stacjonarnym budynku Cyrku Krone w Monachium nie odbędą się żadne świąteczne występy. Sam Circus Krone nie występuje od marca! Aby móc zarabiać, firma wymyśliła, kolejny zresztą w tym roku, pomysł.


W dniach od 28 listopada do 20 grudnia zostanie otwarta dla zwiedzających farma Circus Krone w Weßling, która od 1938 roku stanowi dom dla zwierząt niemieckiego cyrku, które przeszły na emeryturę. Z atrakcji będzie można skorzystać w piątki, soboty i niedziele, a na miejscu organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla najmłodszych, ale też i dla tych trochę większych zwiedzających. Będą oczywiście zwierzęta, Św. Mikołaj, szopka świąteczna, lodowisko, sztuczny śnieg, pamiątki, bufety i świąteczna muzyka.


Tego typu parki familijne, jak pokazują przykłady z Holandii, Węgier, czy chociażby Polski, znajdują ciepłe przyjęcie wśród mieszkańców jak i turystów, i są chętnie odwiedzanymi miejscami. Całej załodze Circus Krone życzymy więc wszystkiego dobrego w tym okropnym dla sztuki czasie.44 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KMC_-_logo_zdjęcia.png
bottom of page