NARODOWY POLSKI CYRK ARENA
Spektakl: Program marzen
WSZYSCY ARTYŚCI - parada artystów
ANNA FEDEROV - trapez kołowy
OLGA GLAVATSKA - akrobacje na maszcie pionowym
SWIETŁANA - lina pionowa
ALEX GLAVATSKIY - lina luźna
PODOBRIY TEAM - batut
OREST GLAVATSKIY - ekwilibrystyka na wałkach
NOMI MAGIC - duża iluzja *
DUO PODOBRIY 
- akrobacje na sztrabatach
DUO FEDEROV 
- akrobacje na wrotkach
ŁUKASZ GOŁĘBIEWSKI & JOHNATTAN FUUBLEE - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał
* - numer obecny w programy od lipca do października


CYRK europa

Spektakl: Planeta usmiechu
WSZYSCY ARTYŚCI - parada artystów
KRYSTIAN - żonglerka
DUO MISTIC - transformacje
LOS ROLOS - latające talerze
DANIEL - iluzja
MISS BARBARA - laserman
DUO SZEIBE - pokaz psów
SEWERYN - akrobacje sześcianem
PABLO - pokaz baniek mydlanych
KLAUN PABLITO - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał

CYRK INTERSALTO

Spektakl: Program 2022
SEWERYN - balans ze szkłem
ŁUKASZ - akrobacje na monocyklu
TEATR OGNIA - LED show
SEWERYN & JAN - Transformers
IRINA - szarfy
ŁUKASZ - akrobacje na rowerze
DUO SZEIBE - pokaz psów
TEATR OGNIA - fireshow
MR KUBA - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał

CYRK ZALEWSKI
Spektakl: Jubileusz 30-lecia
WSZYSCY ARTYŚCI - parada artystów
ALISON TEAM - koło śmierci
KAMIL ZALEWSKI Z ZESPOŁEM - duża iluzja

ARTYSTA - podniebny rower
DIANA MUSAJEWA - trapez kołowy
ZUMA ZUMA - piramidy
BAJKOWE POSTACIE - parada
BRAD GARCIA - batut
KAMIL ZALEWSKI - laserman
ZUMA ZUMA
- skakanki i limbo
ALISON RIDERS - kula śmierci
KLAUNI RIVELINO - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał

CYRK FANTAZJA
Spektakl: Powietrzne fantazje
WSZYSCY ARTYŚCI - parada artystów
ŻANETA ADAMCZYK - szarfy
DUO JEDNORÓG - transformacje/pokaz psów

JACEK - żonglerka
MARIA - aerial hammock
DUO JEDNORÓG - akrobacje w kole
ŻANETA ADAMCZYK - lina pionowa
MARIA & KONRAD - fakir
DUO ONE - ramka

KLAUN SASZA - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał

CYRK Wictoria
Spektakl: Fantastico
WSZYSCY ARTYŚCI - parada artystów
ANGELIKA - szarfy
STEFANIA GOTTANI - antypody
ANGELIKA - trapez
MIHAIL DIMITROV - akrobacje w sześcianie
STEFANIA GOTTANI - trapez kołowy
MIHAIL DIMITROV - akrobacje na sztrabatach
DUO ROBSON - ekwilibrystyka na wałkach
GALINA - akrobacje na linie pionowej
MARCO CHRISTIANI - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał

CYRK korona
Spektakl: Urodzinowo bajkowo
WSZYSCY ARTYŚCI - parada artystów
PATRYK & ARTUR - fireshow
LENA - napowietrzne hula-hoop
INKA & SSNAKE - akrobacje na żyrandolu
BARTOSZ LEWANDOWSKI - iluzja
AKROBACI Z KENII - piramidy
AKROBACI Z KENII - skakanki i limbo
SSNAKE - akrobacje na trapezie
INKA KALACHEVSKA - sztrabaty
DUET ALAMBRIA- wysoka lina pozioma

MR CHAP - repryzy
WSZYSCY ARTYŚCI - finał

KMC_-_logo_zdjęcia.png