MAPA CYRKÓW NA DZIEŃ: 16 MAJA

Cyrk Arena

RACIBÓRZ (woj. śląskie)  ulica Karola 16 maja | 17:00

RYDUŁTOWY (woj. śląskie)  ulica Bema 17 maja | 17:00

JASTRZĘBIE - ZDRÓJ (woj. śląskie)  ulica Podhalańska 18 maja | 17:00

WODZISŁAW ŚLĄSKI (woj. śląskie)  ulica Witosa 19 maja | 17:00

Cyrk Intersalto

LIMANOWA (woj. małopolskie)  ul. Ks. Jońca 17 maja | 17:00

NOWY TARG (woj. małopolskie)  Na Kamieńcu 18 maja | 17:00

RABKA - ZDRÓJ (woj. małopolskie)  ul. Orkana 19 maja | 17:00

SKAWINA (woj. małopolskie)  ul. Kublińskiego 20 maja | 17:00

KATOWICE - PIOTROWICE (woj. śląskie)  ul. Kempy 22 maja | 13:00 i 16:00

KATOWICE - PIOTROWICE (woj. śląskie)  ul. Kempy 23 maja |17:30

 

Cyrk Safari

PUŁAWY (woj. lubelskie)  ulica Dęblińska 25A 16 maja | 17:00

ZWOLEŃ (woj. mazowieckie)  Plac Targowy 17 maja | 17:00

LIPSKO (woj. mazowieckie)  Osiedle Szpitalne 18 maja | 17:00

RADOM (woj. mazowieckie)  ulica Maratońska 21 maja | 14:00 i 16:30

RADOM (woj. mazowieckie)  ulica Maratońska 22 maja | 13:00 i 15:30

 

Cyrk Zalewski

LUZINO (woj. pomorskie)  ulica Mickiewicza 16 maja | 17:00

WEJHEROWO (woj. pomorskie)  Park Miejski 17 maja | 17:00

REDA (woj. pomorskie)  stadion 19 maja | 17:00

GDAŃSK (woj. pomorskie)  Plac Dwóch Miast 21 maja | 17:00

GDAŃSK (woj. pomorskie)  Plac Dwóch Miast 22 maja | 13:00 i 16:00

GDAŃSK (woj. pomorskie)  Plac Dwóch Miast 23 maja | 17:00

 

Cyrk Korona

WSCHOWA (woj. lubuskie)  Plac Kosynierów 16 maja | 17:00

LESZNO (woj. wielkopolskie)  Targowisko Holenderska 17 maja | 17:00

RAWICZ (woj. wielkopolskie)  ulica Ceglana 18 maja | 17:00

ŚREM (woj. wielkopolskie)  ulica Nowowiejskiego 19 maja | 17:00

LUBOŃ (woj. wielkopolskie)  ulica Rzeczna 20 maja | 17:30

GNIEZNO (woj. wielkopolskie)  ulica Gdańska 22 maja | 13:00 i 16:00

 

Cyrk Wictoria

SKARŻYSKO - KAMIENNA (woj. świętokrzyskie)  ulica Szydłowiecka 17 maja | 17:00

RADOM (woj. mazowieckie)  ulica Wyścigowa 18 maja | 17:00

RADOM (woj. mazowieckie)  ulica Wyścigowa 19 maja | 17:00

WARSZAWA - WAWER (woj. mazowieckie)  ulica Szpotańskiego 20 maja | 17:30

WARSZAWA - WAWER (woj. mazowieckie)  ulica Szpotańskiego 21 maja | 14:00 i 17:00

WARSZAWA - BIAŁOŁĘKA (woj. mazowieckie)  ulica Ordonówny 22 maja | 13:00 i 16:00

WARSZAWA - BIAŁOŁĘKA (woj. mazowieckie)  ulica Ordonówny 23 maja | 17:30

 

Cyrk Europa

ŚMIGIEL (woj. wielkopolskie) przy wiatraku 17 maja | 17:00

ŚWIĘCIECHOWA (woj. wielkopolskie) ulica Strzelecka 18 maja | 17:00

WSCHOWA (woj. wielkopolskie) Plac Kosynierów 19 maja | 17:00

 

Cyrk Fantazja

CHEŁMŻA (woj. kujawsko - pomorskie)  ulica Polna 17 maja | 17:00

WĄBRZEŹNO (woj. kujawsko - pomorskie)  ulica Łabędzia 18 maja | 17:00

BRODNICA (woj. kujawsko - pomorskie)  ulica Ustronie 19 maja | 17:00

RYPIN (woj. kujawsko - pomorskie)  ulica Koszarowa 20 maja | 17:00

ŻUROMIN (woj. mazowieckie)  ulica Zwycięstwa 21 maja | 15:00

SIERPC (woj. mazowieckie)  ulica Paderewskiego 22 maja | 15:00

Cyrk Metropol

MĘDRZECHÓW (woj. małopolskie)  stadion 16 maja | 17:00

BOLESŁAW (woj. małopolskie)  przy boisku 17 maja | 17:00

OLESNO (woj. małopolskie)  ulica Konopki 18 maja | 17:00

ŻABNO (woj. małopolskie)  przy hali sportowej 19 maja | 17:00

Cyrk Katarzyna

Brak terminów